A-dec 200

A-dec 200 on ideaalne võimalus minimaalsete vahenditega hambaravikabineti loomisel. Kõik vajalik on esindatud kõige paremas vormis.
A-dec 200 on terviklik hambaraviseade, mille juurde kuulub hambaravitool, jaotussüsteem, assistendi instrumentatsioon, valgusti, tugisüsteem koos süljekausiga. 

A-dec 200 hambaravitool on asenduseks seni tuntud soodsaimale mudelile A-dec Performer. Uue seadme ehituses näeb ka teiste uuemate A-dec mudelite õnnestunud sõlmi ja konstruktsioone.

Seadme konstruktsioonis on kasutatud koostöös elektrilise, hüdraulilise ja pneumaatilise juhtimise printsiipe. Varasemate mudelite pikaajalised kasutajad võivad kinnitada A-dec seadmete töökindlust ja kasutamise odavust.

Arsti töömoodul

Töömoodul on varustatud viie instrumendi positsiooniga. See mudel toodetakse ainult altvõetavate instrumentide asetusega.

Arsti töömooduli peale saab asetada instrumentide kandiku. Samuti kinnitub mooduli paremasse serva tooli juhtpult. Seade on varustatud autonoomse otsikute ja pustli spray vee pudeliga

Assistendi töömoodul

Instrumendid on käepärased ja suures ulatuses reguleeritavad. Assistendi kasutuses on ka teine juhtimispult.

Patsiendi tool

Tool on hüdraulilise ajamiga ning samas madala müratasemega, tõstetav ning kallutatava seljatoega. Kasutada on neli salvestatavat asendit. Tooli juhitakse paraleelselt nii jalapedaali kui käsijuhtpultidega . Polster on õmblustetta ja valida on võimalik 6-e värvitooni vahel.

 

Patsiendi valgusti

Patsiendi valgusti on varustatud paljudel seadmetel kasutatud halogeenlambiga 24 V, 150 W. Valgusti on valmistatud NASA tehnoloogia alusel nii, et reflektor ei kiirga soojuslikku ning UV komponenti. Soojus juhitakse ära metallosade kaudu. Valgusti on kinnise korpusega, eest kaetud hõlpsasti avatava akrüülklaasiga.



Kui Te ei leidnud pakutavate toodete seast endale sobivat, siis võtke meiega ühendust: retent@retent.ee
RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.