UUS! A-dec 500

A-dec 500
A-dec 500 hambaraviseade on tippmudel professionaalile.
A-dec 500 paistab silma oma erakordse kasutusmugavuse poolest, seda nii arsti kui ka patsiendi jaoks. Mudelit on võimalik komplekteerida vastavalt tellija töökoha kontseptsioonile. Seadme õhuke seljatugi ning malmist alusplaat võimaldavad arstil pääseda kergemini patsiendi juurde.

Paindlik integreerimine

A-dec 500 töölaud ühendab kõike, mida vajate tõhusaks ja täpseks töötamiseks. 

Lisavarustusena saab valida uuele A-dec 500-le W&H-lt pärinevat Primea Advanced Air turbiini. See auhinnatud toode on maailma esimene turbiin, millel on reguleeritav kiirus ja stabiilne pöörete arv puuril, mis tagatakse turbiinist kontrollerisse saadetava pöörete kiirusega.


Intelligentne juhtimine
Sisseehitatud detailid ja terviklik juhtimine võimaldavad sujuvalt pääseda ligi, aktiveerida ja deaktiveerida oma töövahendid. 

Täiuslik lähedus
Uus Deluxe Plus puutepaneel kuvab ainult seda, mida vajate antud hetkel vastavalt käimasolevale protseduurile või ülesandele. Ekraan kaldub ja pöörleb mitmest vaatenurgast vaatamiseks.

A-dec 500 töölaua uuendused:

  • Automaatne pidurdamine
  • LED jahutus indikaator
  • Reguleeritavad otsikute hoidikud
  • Kohandatav paigutus

Kui Te ei leidnud pakutavate toodete seast endale sobivat, siis võtke meiega ühendust: retent@retent.ee
RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.