A-dec 500

A-dec 500

A-dec 500 hambaraviseade on tippmudel professionaalile. A-dec 500 paistab silma oma kasutamismugavuse poolest.Hambaraviseade on mugav kasutamiseks nii patsiendile kui ka arstile. Mudelit on võimalik komplekteerida vastavalt tellija töökoha kontseptsioonile. Seadme õhuke seljatugi ning malmist alusplaat annab võimaluse arstil pääseda kergemini patsiendi juurde.


Arsti töömoodul

Töömoodul on varustatud viie instrumendi positsiooniga. Võimalik on valida nii alt- kui ka pealtvõetavate instrumentidega arsti töömooduli. Arsti töömoodulile saab asetada instrumentide kandiku. Samuti kinnitub töölaua serva tooli juhtpult. Arsti töömoodul on komplekteeritav programmeeritavate kontaktivabade mikromootoritega.

Assistendi töömoodul

Instrumentide asend on suures ulatuses seadistatav. Samuti on assistendi kasutuses teine tooli juhtpult.

Patsiendi tool

Patsiendi tool on hüdraulilise ajamiga, mis tagab sujuva liikumise ning on samas madala müratasemega. Tooli saab juhtida nii arsti kui ka assistendi juhtpuldilt. Salvestada on võimalik neli erinevat asendit. Toolil on võimalik tõsta kui ka kallutada seljatuge. Ka tooli kõrgust on võimalik muuta piisavalt palju, et iga arst leiaks töötamiseks mugava asendi.

Kui Te ei leidnud pakutavate toodete seast endale sobivat, siis võtke meiega ühendust: retent@retent.ee
RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.