A-dec 400


A-dec 400 on ostuhitt nõudlikule kasutajale. See on seade, mis tagab järjekindla toimimise aastateks. A-dec 400 võimaldab nii ergonoomilist tööasendit arstile kui ka mugavat asendit patsiendile. Hambaraviseadmel on ühendatud vastupidav konstruktsioon tänapäeva disainiga. Samuti on võimaldatud parem-/vasakpoolne seadistus. Oma omadustelt on tegemist kõige kestvama ja väärtuslikuma saadaval oleva tooliga.

 

Arsti töömoodul

Töömoodul on varustatud viie instrumendi positsiooniga. Võimalik on valida nii alt- kui ka pealtvõetavate instrumentidega arsti töömooduli. Töömoodulile on võimalik kinnitada ka instrumentide kandikut. Töölaua paremas servas paikneb seadme juhtpaneel. Arsti töömoodul on komplekteeritav programmeeritavate kontaktivabade mikromootoritega.

  
Assistendi töömoodul

Instrumentide asend on suures ulatuses seadistatav. Samuti on assistendi kasutuses teine tooli juhtpult.

 

Patsienditool

Patsiendi tool on hüdraulilise ajamiga, mis tagab sujuva liikumise ning on samas madala müratasemega. Tooli saab juhtida nii arsti kui ka assistendi juhtpuldilt. Salvestada on võimalik neli erinevat asendit.Toolil on võimalik tõsta kui ka kallutada seljatuge. Ka tooli kõrgust on võimalik muuta piisavalt palju, et iga arst leiaks töötamiseks mugava asendi.
Kui Te ei leidnud pakutavate toodete seast endale sobivat, siis võtke meiega ühendust: retent@retent.ee

RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.