RXDC Hypersphere+ intraoraalne röntgenseade

MyRay RXDC Hypersphere+ intraoraalne röntgenseade on mõeldud spetsiaalselt digitaalse röntgeni terava pildi jäädvustamiseks. RXDC oma pideva kõrgsageduslike röntgenkiirte abil vähendab oluliselt radiatsiooni võrreldes tavaliste röntgenseadmetega. RXDC sisene 12'' ristküliku kujuline kollimaator minimeerib patsiendi kehalise pinna ja suurendab röntgenkiirte paralleelsust, mis tagab parema pildi kvaliteedi ja hoiab patsiendi tervist. Unikaalne pea-toru disain muudavad seadme kompaktseks ja vaevatult liikuvaks. 
 

Juhtmeta seadistamine


MyRay RXDC Hypersphere+ on täiesti automaatne, valides ise vastavalt patsiendi kehaehitusele vajaliku säriaeg. RXDC ilma traadita digitaalne juhtseade võimaldab programmeerida sadme olenemata asukohast. Lihtsasti kasutatav juhtseade annab võimaluse röntgenpiltide lihtsa, kiire ja korrektse teostamise. 
Puutetundlikud tsoonid


MyRay RXDC Hypersphere+-ile on paigaldatud 2 puutetundlikku tsooni, et lihtsalt avada ja positsioneerida röntgenseadme pead. 
 

Kuulliigend


MyRay RXDC Hypersphere+ pea on vabalt keerlev tänu kuulliigendile, mis võimaldab peal pöörata peaaegu igasse positsiooni. RXDC-l on puutetundlik lukustusseade, mis tagab vajaliku positsiooni täieliku lukustuse.  

Kui Te ei leidnud pakutavate toodete seast endale sobivat, siis võtke meiega ühendust: retent@retent.ee
RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.