SW-PLATINUM autoklaav

ÜKS TSÜKKEL, 100ml KRAANIVETT.
Töötasime välja esimese suletud ahelaga steriliseerija, mis läbi sisemise filtreerimissüsteemi  taaskasutab vett, mida kasutatakse järgmistes tsüklites. Selline protsess kõrvaldab jäätmed, vähendab kulusid ja tagab kaasaegse hambaravi kirurgia tõhususe suurenemise. Samuti lahendab see kõik demineraliseeritud vee ladustamise ja tarnimisega seotud küsimused.

Tööpõhimõte
Erinevalt traditsioonilistest steriliseerijatest ei vaja SW Platinum vooluvee töötlemiseks välist veeühendust. Tänu peapaagi demineralisatsioonifiltrile saab kasutaja täita tavalise kraaniveega. SW Platinum erinevad filtreerimissüsteemid tagavad enneolematu kasutusmugavuse.

7" Ekraan
Ekraani suurus, selle toimivus ja kasutajaliidese arendamiseks tehtud uuringud muudavad steriliseerija lihtsaks ja kasutusvalmis. Videoõpetused ja valgusindikaatorid muudavad SW Platinum unikaalseks steriliseerijaks.
RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.