S300

Antud hambaraviseade on ehitatud vastupidavaks ning tagab veel suurema töökindluse. S300 võtmesõnaks on kohandumine - tulles vastu ostja kõikidele vajadustele. Peab vastu ka rohkele kasutamisele ning pakub pidevaid uuendusi. Seadme kujundamisel on arvestatud ka kasutamismugavusega. Antud seadme teeb eriliseks tema mitmekülgsus. Võimalus valida erinevate tehniliste lahenduste vahel, mida saab kokku panna vastavalt arsti enda soovile.
 

Arsti töömoodul

Töömoodul on varustatud viie instrumendi positsiooniga. Instrumendi mooduli lai ulatus ning seadme mitmekülgsus annab võimaluse töötada nii assistendiga kui ka ilma. Töömoodulile on asetatud ka instrumentide kandik. Samuti asub töölaua servas tooli juhtpult. Moodul kinnitub patsiendi toolile. Võimalik on valida nii alt- kui ka pealtvõetavate instrumentide vahel.


Assistendi töömoodul

Instrumentide asend on suures ulatuses seadistatav. Assistendi kasutuses on ka tooli juhtpult. Moodul kinnitub patsiendi toolile.


Patsienditool
Patsiendi tooli kuju aitab kergemini pääseda patsiendi juurde. Valikus on 14 erinevat polstri värvi.

Kui Te ei leidnud pakutavate toodete seast endale sobivat, siis võtke meiega ühendust: retent@retent.ee

RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.