S280TRC

 imuriotsikudIga patsient ning arst on erinev, seetõttu ongi Stern Weber välja pakkunud võimaluse valida kõik isikliku soovi järgi. Põhiline areng on kahe instrumendi kontrollpaneelis. Valikus on Smart Touch ja Full Touch, mis mõlemad esindavad puutetundliku ekraani tehnoloogiat. S280TRC on kaasaegsele arstile ideaalne töökoht. Kõike hallatakse uuest 7- tollisest multi-touch juhtpaneelist. 


Arsti töömoodul
Antud seade on valikus nii pealtvõetavate kui ka altvõetavate instrumentidega. Seadme töölaulale on võimalik ka lisada implantaatide paigaldamise varustus koos peristaltliku pumbaga. Stern Weber on varustatud kahe kontaktivaba induktsioonmikromootoriga, mis on väga madala müratasemega.
Stern Weberi seadmed on varustatud scaleritega, mida saab komplekteerida nii EMS kui SATELEC standard keermega nõelte tarvis.

 

Assistendi töömoodul

Hoidikus saab olla:

  • intraoraalne kaamera
  • vaba positsioon integreeritavale otsikule
  • vajadusel assistendi kandik
  • imuriotsikud
  • assistendi putsel
  • komposiitlamp

Patsiendi tooli kuju aitab kergemini pääseda patsiendi juurde. Vastupidav polsterdus, kandevõime kuni 190 kg ning ohutu ja usaldusväärne mootorisüsteem. Valikus on 14 erinevat polstri värvi.
Jalapedaal
Valikus on 3 erinevat pedaali, millest kaks on juhtmevabad.

Kui Te ei leidnud pakutavate toodete seast endale sobivat, siis võtke meiega ühendust: retent@retent.ee

RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.