S220TR

Antud seade on neile, kes soovivad viimase peal suutlikust. Pakume tehniliselt edasijõudnud seadmeid ja instrumente. Stern Weber S220TR hambaraviseade on loodud kasutajale, kes hindab võimalust saada seadme külge integreerida intraoraalse röntgenseadme ja monitori. Seadme postament kinnitub jäigalt põrandale.

Arsti töömoodul
Arsti töömoodul võib olla nii alt- kui ka pealtvõetavate instrumentidega. Komplekteeritav otsikute valik on mitmekesine.

Patsienditool
Patsiendi tool on eraldi seotud alusraami ja kommunikatsioonidega. Seadme juhtimine on elektrooniline. Juhtpuldid asuvad nii arsti kui ka assistendi töömoodulil. Valida on võimalik erinevate juhtpaneelide hulgas alatas minimaalsetest lülitus funktsioonidest kuni puutetundliku juhtpaneelini.

Patsiendi valgusteid on kolme erinevat tüüpi. Ka kaasaegne LED valgusti. Lülitused võivad olla manuaalsed või puutevabade sensoritega. 

Patsiendi tooli kuju aitab kergemini pääseda patsiendi juurde. Valikus on 14 erinevat polstri värvi.Kui Te ei leidnud pakutavate toodete seast endale sobivat, siis võtke meiega ühendust: retent@retent.ee

RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.