Uudised

5 põhjust CS 3600 intraoraalse skanneri kasutamiseks kliiniku igapäevases töös

11.05.2018
Kulude kokkuhoid, kiirem ja mugavam töövoog, patsientide suurem rahulolu ning parem kasutusmugavus on üksikud eelised, mis kaasnevad intraoraalse skanneri kasutamisega. Intraoraalsed skannerid on hambaravi valdkonnas olnud kasutusel juba aastaid, mistõttu ei nimetata seda uueks tehnoloogiaks. Carestream Dental’i intraoraalne skanner CS 3600 on koostatud selliselt, et see oleks kasutatav taastava ravi, ortodontiliste ja implantaadi ravijuhtude juures. Lisaks mitmekülgsetele kasutamisvõimalustele on CS 3600-s peidus veel mitmeid olulisi eeliseid, mis tõstab just selle mudeli alternatiivsetest võimalustest tugevalt esile. 


Kiirus, täpsus ja tõesus

Intraoraalse skanneri ühed olulisemad kasutamise näitajad on kiire skaneerimise võimalus, detailide täpne püüdmine ning nende tõene kuvamine. 
BioMed Central Oral Health avaldas uuringu, kus võrreldi 4 erinevat intraoraalset skannerit ja just CS 3600 skaneerimise täpsus täpne skaneerimine ja tõene pildi tõene kuvamine olid oluliselt paremad alternatiivsetest skanneritest oluliselt paremad. 
skaneerimise kiirust arvestades ei ole kõik seadmed ehitatud sarnase lähenemisega. Mõned võimaldavad väga detailset pilti, kuid kogu protsess tuleb seetõttu aeglaselt teostada. Teised võimaldavad skaneerida kiirelt, kuid sellisel juhul tuuakse ohvriks pildi kvaliteet. CS 3600 unikaalne püsiv skanneerimise võimalus lubab kogu salvestamise protsessi teostada kiirelt ja mugavalt. Äkilised liigutused (kasutaja käe nihkumine või patsiendi liigutamine) ei mõjuta skaneeringu järjestikuseid vaateid, mistõttu saab kogu skaneeringu salvestada katkestusteta.   


Säästlik

Raviprotseduuri puhul ei saa mõõta ainult rahalist kulu, vaid tuleb arvestada ka arsti ja patsiendi ajakulu. Traditsioonilisel viisil proteesi valmistamine jätab palju võimalusi vigade tekkeks, mis tähendab nii rahalist kui ka ajalist kulu arstile ning ebamugavust patsiendile. Intraoraalse skanneri puhul on võimalik teostada vajalik pilt patsiendi suust ning seejärel saata see elektrooniliselt otse laborisse esmase tagasiside saamiseks. Kui laborant soovib mõnda nüansi veelgi paremini saada, siis võib uue skanneeringu teha juba sama visiidi raames. Sellega hoiab kokku nii patsiendi kui kliiniku personali aega. 
 

Avatud süsteemi paindlikkus

Üks olulisemaid intraoraalse skanneri valiku kriteeriumeidi laboritega suhtlemise puhul on süsteemi avatus. See annab arstile vabaduse valida laborite seast endale sobiv koostööpartner. CS 3600 on ehitatud avatud platvormile, mis tähendab, et hambaarst saab saata .STL või .PLY formaadis failid igale laborile, kelle tarkvara töötab avatud failiformaatidega. Avatud failiformaadid lasevad laboril valida endale sobiva versioon paremaks disainimiseks ja tootmiseks. Enamgi veel, laboril on võimalus vaadata värvilisi 3D pilte HD formaadis.  Mobiilsus

Kliinikus, kus mitme kabineti peale piisab ühest intraoraalse skanneri seadmest, on oluline, et seade oleks kergelt transporditav. Mõned skannerid on ühendatud eraldi ratastel seadmete külge, mis muudab nende transportimise ebamugavamaks. CS 3600 on kerge seade, mille saab lihtsalt USB liidese kaudu ühendada arvuti külge ja seejärel võib kohe skaneerimisega algust teha. Täpselt samamoodi võib seadme arvuti tagant ära võtta ning kohe järgmisesse kabinetti saata. 
 

Mitmekülgne kasutusvõimalus

CS 3600 saab olla abiks erinevate protseduuride juures. Üks seade on abiks taastaval ravil, ortodontias või implantaadi paigaldusel. See tähendab, et seadmesse paigutatud investeering aitab kliinikus mitmekülgselt tootlikust tõsta, tulu teenida ning suurendada patsientide rahulolu teostatud raviga.
 
Intraoraalse skanneri kasutusele võtmiseks on veel mitmeid põhjuseid. Nende hulka kuuluvad lihtsustatud tööprotsess kliiniku ning labori vahel ja patsiendi suurem rahulolu kuna tal on võimalik visuaalselt näha skaneeringut ning seetõttu mõista paremini vajalikke raviplaane, jne. Julgustame teid meiega ühendust võtma, et saaksime teie kliiniku vajadustest lähtuvalt soovitada kõige paremat lahendust CS 3600 intraoraalse skanneri juurutamiseks. 
RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.