Uudised

Avasime Tallinna esinduse

01.08.2017

Meie klientide tagasiside põhjal on Retendi tehnilise toe reageerimiskiirus ja kvaliteet parimaid kogu Eestis. Seni oleme Põhja-Eesti kliente teenindanud oma Tartumaal asuvast kontorist ja isegi sellisel juhul oleme leidnud lahenduse rekordilise 4-tunnise ajaga kliendi probleemile. Selle jaoks, et Põhja-Eesti kliente saaks veelgi paremini teenindada, oleme loonud Tallinnasse esinduse. Lisaks paikneb nüüd Tallinnas püsivalt üks hooldusmeestest, kes saab operatiivselt piirkonna klientidele abi osutada erinevate tehniliste probleemide korral. 

Hambaravitehnika soetamine on tõsine investeering. Igal ühel on omad spetsiifilised vajadused nii kabineti sisutamisel kui ka tehnika osas. Tallinna kontoris on nüüd avatud eraldi näidiste salong, kus on võimalik enimnõutud toodetega tutvuda ning kohapeal arutada kabineti või kliiniku sisustamise plaane. Meie kogemustega ning koolitatud kolleegid oskavad anda head nõu kliiniku komplekteerimisel, mille järel võite olla kindlad olla, et saate parima lahenduse oma vajadustele.

Olete väga teretulnud Tuleviku tee 2, kus saab kõigi toodetega põhjalikult tutvuda.

Täiendavate küsimuste korral võib ühendust võtta alltoodud kontaktidel:
Hendrik Pindmaa
+3725034497
hendrik@retent.ee

RegistreeriLogi sisse
Meie lehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.